Dozownik do ręczników – co jest ważne w jego wyborze

Dozownik do ręczników – co jest ważne w jego wyborze

dozownik do ręczników, dozownik do mydła, dozownik do papieru

Dozownik do ręczników to jedno z najczęściej spotykanych wyposażeniem każdej łazienki publicznej. Co więcej, coraz częściej zaczynamy także sięgać po dyspenser do papieru w warunkach czysto indywidualnych i domowych. Dlaczego? Odpowiedź wydaje się być prosta – ze względu na własny komfort i wygodę.

Jednak na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego dyspensera? Co jest tak naprawdę istotne dla przeciętnego użytkownika? O tym właśnie w dzisiejszym tekście. Zapraszamy do lektury!

Dozownik do ręczników – co jest istotne?

 • Dozownik do ręczników powinien przede wszystkim być funkcjonalny i łatwy w obsłudze. Dlatego też zanim zdecydujecie się na zakup konkretnego modelu sprawdźcie, jak działa mechanizm samego dozownika. Czy ręcznik jest po prostu wkładany do dozownika, czy też dyspenser posiada wbudowany mechanizm, który automatycznie dozuje nam odpowiednią ilość ręcznika.
 • Po drugie, każdy dozownik do ręczników jest inny pod względem materiału, z jakiego został wykonany, co w ostatecznych rozrachunku kształtuje jego końcowy wygląd i design. Warto więc zastanowić się, czy interesuje nam dozownik wykonany z plastiku, metalu, szkła, a może ceramiki? Który model będzie odpowiedni do naszej łazienki i będzie odpowiednio komponował się z pozostałymi, zamontowanymi już akcesoriami?
 • Na koniec nie możemy zaprzeczyć, że niezwykle istotna jest także cena, jaką mamy uiścić na zamówiony dyspenser do ręczników. Przedział kwotowy uzależniony jest oczywiście od wspomnianego już wyżej materiału wykonania, sposobu dozowania ręczników oraz oczywiście producenta. Im lepszy producent (np. dozowniki Tork http://dozowniki.pl/), tym większa cena, za któy idą również gwarancja jakości i długiego użytkowania sprzętu. Nie oszczędzajmy zatem przesadnie, jeśli chcemy dozownik do ręczników, który pozłuży nam przez długie lata, a nie tylko kilka pierwszych miesięcy.

Dozowniki Tork – specjalista od higieny

Jednym z wiodących producentów dozowników jest wspomniana już firma Tork, którą można w najprostszy sposób opisać trzema cechami jej produktów – higiena, wygoda oraz oszczędność. To największy globalny producent w dziedzinie czystości i rozwiązań higienicznych. W ofercie znaleźć możecie takie produkty jak:

 • dozownik do ręczników
 • dozowniki do mydła
 • dozownik do papieru
 • dozownik do serwetek
 • kosze na śmieci
 • dozownik do czyściw
 • materiały eksploatacyjne
 • higieniczne nakładki sedesowe

Jeśli zatem chcecie się w pełni wyposażyć w jednym miejscu, dozowniki Tork oferują Wam właśnie takie rozwiązanie. Zajrzyjcie na ich stronę  internetową http://dozowniki.pl/  i sami przekonajcie się o sile i jakości marki Tork!

Zobacz też nasz artykuł: Dozownik do mydła i jego rodzaje