Podajnik do mydła – jaki wybrać?

Podajnik do mydła – jaki wybrać?

Podajnik do mydła mimo, że nie jest głównym gadżetem w naszej łazience jest on niezwykle ważny w całym ułożeniu przestrzennym. W poniższym artykule postaramy Wam podpowiedzieć, jak wybrać idealny podajnik do mydła.

Wiszący, czy stojący?

W domu mało kto montuje do ściany podajniki do mydła. Częściej stosuje się albo gotowe plastikowe opakowania od producentów mydeł, albo specjalne ozdobne dozowniki, które można uzupełnić innymi mydłami. Jednak jeśli mamy większą łazienkę, w której możemy sobie pozwolić na montaż specjalnego dozownika, to nie ma żadnych wad takiego pomysłu. Dodatkowo taki podajnik jest wygodniejszy w użyciu. Nie rusza się, nie ucieka gdy chcemy go śliską ręką złapać. Co więcej na taki podajnik do mydła nie spływa mydło, które powodowałoby powstanie brzydkiego osadu.

Podajnik do mydła do domu, czy do biura/hotelu?

Tutaj sprawa wydaje się prostsza. Wszędzie stosuje się podajniki do mydła wiszące, montowane na ścianie. Jest to wygodniejsze w użyciu, pan czy pani, która zajmuje się sprzątaniem naszych pomieszczeń szybko i bezproblemowo wykona wymianę wkładu. Przy plastikowym stojącym dozowniku, mydło może się wylać i przysporzyć więcej kłopotu, niż to warte.

Prestiż.

Bez wątpienia, klient widząc, że inwestujemy w wysokiej jakości podajnik do mydła wie, że potrafimy docenić klasowe produkty. Taki podajnik będzie też o wiele bardziej trwały niż opakowanie z taniego sklepowego mydła w płynie. Nie zgniecie się, nie zepsuje!

Jeśli szukacie sprawdzonego dostawcę wysokiej jakości podajników i innych dozowników do mydła koniecznie sprawdźcie stronę www.dozowniki.pl. Oferuje on produkty markowego producenta TORK!